KARGO İŞLEMLERİ

 

-Beylerburada.com tüm kargo gönderilerini PTT Kargo firması ile gerçekleştirmektedir.

 

-Beylerburada.com adresinden vereceğiniz  250 TL ve üzeri siparişlerinizde PTT Kargo ile gönderim ücretsizdir. 250 TL altında kalan siparişler için 69,99 TL kargo bedeli alınacaktır.

 

-Kapıda ödeme sistemi ile oluşturulan siparişlerde 29,99 TL ilave ücret olmaktadır. Bu ücret PTT Kargo firmasının, firmamız adına ürün bedelini tahsil etmesi dolayısıyla uyguladığı, kargo ücretinden ayrı bir ücrettir. Adrese teslim ya da şubeden teslim alma koşuluna bakılmaksızın bu ücret uygulanmaktadır.

 

-Şeffaf kargo ile gönderilmesini istediğiniz siparişlerinizde, sipariş aşamasında, sipariş notu (teslimat notu) kısmına şeffaf kargo ile gönderilmesini istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde normal kargo poşeti ile gönderilecektir. Bazı ürünlerde çalınma ya da kırılma ihtimaline karşı şeffaf kargo ile gönderememekteyiz. Bu gibi durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizi bilgilendirecektir.

 

-Hafta içi saat 13:00’dan önce vermiş olduğunuz siparişleriniz, aynı gün içerisinde kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde kargo çıkışımız bulunmamaktadır. Tatil günlerinde verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

 

-Siparişleriniz bulunduğunuz şehre bağlı olarak 1-5 iş günü içerisinde teslim edilir.

 

-PTT Kargo'nun dağıtım yapmadığı veya şubesinin olmadığı bölgelerde adrese teslim yapılamayabilir.

 

-PTT Kargo hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında dağıtım yapmaktadır.

 

-Belirtilen adreste, teslim alacak kişiye ulaşılamaması halinde, kargo görevlisi ihbar notu bırakarak, kargonuzu şubeye geri götürür. İlgili şubeden 3 iş günü içerisinde kargonuzu teslim alabilirsiniz. Bu süre içerisinde teslim alınmayan kargolar, firmamıza geri gönderilecektir.

 

-Teslim alınamadığı için tarafımıza geri gönderilen siparişlerinizin, tekrar gönderilmesini isterseniz; “0850 346 9 239” numaralı çağrı merkezimizden – “0546 609 12 17” numaralı whatsapp sipariş hattımızdan ya da [email protected] adresinden bize ulaşıp, talebinizi bildirebilirsiniz. ( Tekrar gönderilen siparişlerde, ücretsiz kargo kampanyası geçerli olmayıp, yeni gönderinin kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.)

 

 

-Kapıda ödeme sistemi ile oluşturulmuş ve teslim alınmadan tarafımıza geri gönderilen 1 adet siparişinizin olması durumunda, bir sonraki siparişiniz kapıda ödeme sistemi ile gönderilememektedir. Siparişiniz iptal edilip tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir. Bu durumda siparişinizi web sitemiz üzerinden, havale ya da kredi kartı ile oluşturmanız gerekmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR