İADE & DEĞİŞİM İŞLEMLERİ 

 

-Web sitemizden vermiş olduğunuz tüm siparişlerinizde, hiçbir sebep belirtmeksizin 7 gün içerisinde ürünü iade etme, 14 gün içerisinde değişim yapma imkanınız bulunmaktadır.

 

-İade veya değişim yapılacak ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, zarar görmemiş, tüm satış faturalarının ve paket içeriğinin mevcut olması gerekmektedir. Belirtilen koşullar mevcut değilse kesinlikle iade ya da değişim yapılamamaktadır.

 

-İade yapılacak siparişlerde, 69,99 TL olan kargo ücreti kesilerek, para iadeniz gerçekleştirilecektir.

 

-Kapıda ödeme sistemi ile oluşturulan siparişlerde, 29,99 TL olan kapıda ödeme ücreti iade edilememektedir. Kargo ücretinden bağımsız olarak, kapıda ödeme ücreti kesilerek para iadeniz gerçekleştirilecektir. 69,99 TL kargo ücreti  + 29,99 TL kapıda ödeme ücreti toplam 99,98 TL kesinti yapılacaktır.

 

-Eğer arızalı bir ürün için iade yapılacak ise, hiçbir kesinti yapılmadan, ödediğiniz tüm tutar iade edilecektir.

 

-Değişim yapılacak siparişlerde, değişim yapılan ürünün kargo ücreti, alıcı ödemeli olarak gönderilecektir.

 

-Eğer arızalı bir ürün için değişim yapılacak ise, kargo ücreti tarafımızca ödenecektir.

 

-Havale veya kapıda ödeme sistemi ile ödeme yapılan siparişlerde, iade edilen ürün tarafımıza ulaşıp, kontrolleri yapılıp, ücret kesintisi mevcut ise kesintiler yapıldıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde vermiş olduğunuz IBAN numarasına para iadeniz yapılmaktadır.

 

-Web sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yapılan siparişlerde, iade edilen ürün tarafımıza ulaşıp, kontrolleri yapılıp, ücret kesintisi mevcut ise kesintiler yapıldıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde alışverişi yapmış olduğunuz kartınıza para iadeniz yapılmaktadır. Bankalar arası işlem ücreti mevcut ise bu ücret müşteriye aittir. Kredi kartı iade süresi firmamız ile bağlantılı değildir. Lütfen iade takibini bankanız ile gerçekleştiriniz.

 

-İade ya da değişim yapılacak ürünü, size gönderilen kargo firması göndermeniz gerekmektedir. Herhangi bir PTT Kargo şubesinden “403382772” kodu ile firmamıza gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR