Hakkımızda

Erkek aksesuarları ve giyimi konusunda kendimizi kurulduğumuz 2017 yılından beri geliştiriyoruz. Ürün çeşitliliğimizi artırarak, her zaman en iyiyi müşterilerimize sunma amacındayız. Kalitemizde ödün vermeden müşteri memnuniyeti sağlayarak, sizlere unutulmaz hediyeleri ulaştırıyoruz.

Erkek Giyiminde Marka

Hizmetlerimiz, sektörde ve erkek modasında öncü konumunda yer almaktadır. Erkeklerin kıyafetlerine ve aksesuarlarına ilişkin her ürünü, detaylı şekilde sitemiz üzerinden görüntüleyebilir, dilediğiniz üründen renk seçenekleriyle birlikte kolayca sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kendinize, dilerseniz eşinize ya da sevgilinize özel ürünler sipariş ederek, hediye edebilirsiniz. Kolye, küpe, bileklik gibi ürünlerin yanında, özel kıyafetler ve son moda ürünlerle sizlerleyiz.

İletişim Kolaylığı

İşletmemizle ilgili hizmetler hakkında detaylı bilgi almak istediğinizde, sipariş vermek istediğinizde, sitemizde bulunan Whatsapp iletişim hattımızı, Facebook ve Instagram hesaplarımızdan direkt mesajı da kullanabilirsiniz. Bizlerle sürekli iletişim kurabilmenizi sağlayarak, sizlerin alışverişlerinde her zaman güvenilir olanı tercih etmenizi sağlıyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Müşterilerimizin alışveriş deneyimini ve keyfini artırmak için her zaman gelişmelere ve yeniliklere açığız. E-ticaret sistemi olarak çalışan işletmemiz, müşteri deneyimini kaliteli hale getirmek için her zaman çalışmaktadır. Her zaman yanınızda olan, güler yüzlü ve işini seven ekibimizle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İade Kolaylığı

İşletmemizden satın aldığınız herhangi bir üründe, yaşadığınız bir sıkıntı ve beğenmeme gibi sorunlarda sizlere yardımcı olarak, iade sürecini başlatıyoruz. Ürünlerimizi, 7 günlük süreç içerisinde, sitemiz üzerinden iade/iptal formlarını doldurarak bizlere gönderebilirsiniz. İade kolaylığı sağladığımız işletmemizde, ürünlerin kargo ücreti sizler tarafından karşılanmaktadır. Bizler de hızlı ve kaliteli şekilde, hiçbir kesinti yapmadan sizlere ürün fiyatını teslim ediyoruz.

Güvenli Ödeme Sistemleri

İşletmemizde, müşterilerimizin her zaman garantili ve kaliteli hizmet almasını sağlıyoruz. Özellikle ödeme sistemlerimizi genişleterek, sizlere hem güvenilir hem de hızlı alışveriş keyfi sağlıyoruz. İşletmemizde:

  • Kaliteli hammadde kullanarak ürünlerimizi sunuyoruz,
  • Uygun fiyatlı ürün garantisi sunuyoruz,
  • Hediyelik ürünlerde seçenek bolluğu sağlıyoruz.

Çevrimiçi ödeme yöntemlerini kullanmak isteyen müşterilerimize, 128 bit şifreleme özelliğiyle yardımcı oluyoruz. Böylece kart bilgilerinizi, numaranızı ve şifrenizi, sizin haricinde kimsenin kullanmamasını sağlıyoruz. Sitemizde hizmetlerimiz %100 güvenli olarak bilinen SSL sistemiyle desteklenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR