Güvenli alışveriş
 

Beylerburada.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan %100 güvenli SSL sertifikası kullanmaktadır. Beylerburada.com'da kredi kartı bilgileriniz sadece sipariş işlemi esnasında kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Bu sebeple kredi kartı bilgilerinizin kötü amaçlı kişilerce ele geçirilmesi tamamen önlenmiş olur. 

En iyi müşteri deneyimi
 

Türkiye'de büyüyen e-ticaret sektöründe en iyiler arasında yer alabilmek için, sizlere en iyi müşteri deneyimini yaşatmak öncelikli hizmet anlayışımızdır. Güleryüzlü müşteri hizmetleri ekimiz, ve sizlerle iletişim halinde kalabilmek için kurduğumuz Facebook ve Instagram kanallarımız aracılığı ile de sürekli ulaşılabilir durumdayız.
 

Kolay İade
 

Sitemizden almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz,mesafeli satış sözleşmelerince belirlenen  7 günlük süre içerisinde iptal/iade formumuzu doldurarak tarafımıza kolayca iade edebilirsiniz. İadelerde Kargo Ücreti Alıcıdan karşılanmaktadır. Ürün için ödemiş olduğunuz tutarı  hiçbir kesinti yapılmadan iade alabilirsiniz.

Beylerburada.com